logo_projektu-cz_pl_eu_rgb_cropped
Strona internetowa wykonana w ramach projektu nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000086 pn „Bolesławiec-Vrchlabí – aktywna transgraniczna współpraca muzeów”, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

Team

Anna Bober-Tubaj

Director
+48 75 644 22 00
a.bober-tubaj@muzeum.boleslawiec.net

Tadeusz Orawiec

Curator
+48 75 644 22 00
t.orawiec@muzeum.boleslawiec.net

Michał Karpiński

Curator
+48 75 644 22 00
m.karpinski@muzeum.boleslawiec.net

Barbara Glinkowska

Senior Conservator
+48 75 644 22 00
b.glinkowska@muzeum.boleslawiec.net

Anna Puk

Curator
+48 75 644 22 00
a.puk@muzeum.boleslawiec.net

Barbara Bednarowicz

Visual Artist
+48 75 644 22 00
b.bednarowicz@muzeum.boleslawiec.net

Jarosław Sawicki

TIC Assistant
+48 75 644 00 70
j.sawicki@muzeum.boleslawiec.net

Jacek Chlastawa

MuzTIC Assistantj
+48 75 644 00 70
j.chlastawa@muzeum.boleslawiec.net

Skip to content